Nasze produkty

Areon zajmuje się dystrybucją odświeżaczy powietrza

Nasze produkty cechują specjalnie wyselekcjonowane zapachy, ciekawy design i przystępna cena.
Wszystkie produkty marki Areon wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów pochodzących od czołowych europejskich producentów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową i wybrania czegoś dla siebie.

Najpiękniejsze zapachy świata

Katalog produktów

Dział handlowy

Marta Bargiel

Dyrektor Handlowy
Tel. 33 821 3025 wew. 23

Areon@areon.pl

Sebastian Mikołajski

woj. śląskie
Tel. 502 942 311

Sebastian@areon.pl

Krzysztof Kosecki

woj. opolskie, kieleckie i podkarpackie
Tel. 502 792 644

Krzysiek@areon.pl

Piotr Wirkijowski

woj. małopolskie i lubelskie
Tel. 502 798 214

Piotrek@areon.pl

Radosław Kołodziejski

woj. lubuskie
Tel. 507 106 940
789 467 378

Radek@areon.pl

Anna Pawlikowska

woj. pomorskie i kujawsko-pomorskie
Tel. 789 215 994

Anna@areon.pl

Iwona Osińska

woj. mazowieckie
Tel. 602 780 364

Iwona@areon.pl

Grzegorz Wincenciak

woj. dolnośląskie i łódzkie
Tel. 502 926 730

Grzegorz@areon.pl